Fajna pasta

S paní Leonou z Fajne pasty jsme se poprvé potkali na farmářských trzích v roce 2017. Naprosto nás uchvátilo, s jakou láskou mluví o Itálii, kde nějakou dobu bydlela a jejíž jazyk ovládá tak, že jej učila a věnovala se překladům. Ve Fajne pastě propojují Itálií s Českem a vytvářejí řemeslné těstoviny, které hned tak někde neseženete.

Oleje Bartoš

S Radkem Bartošem spolupracuje Šufan už od samých začátků. Na jejich rodinném zemědělském podniku máme rádi to, že si vše dělají sami - od zasetí semen, přes sklizeň, lisování, plnění a distribuci. Všechny oleje, které při výrobě používáme, odebíráme právě od nich a můžeme vám je jen a pouze doporučit.

Květomluva

Zajeďte se někdy podívat do sušírny bylin k Fryzelkům z rodinného podniku Květomluva. V jihomoravských Bílých Karpatech uvidíte po kopcích rozesetá políčka bylin, na okolních loukách se pasou ovečky. Idylu tohoto kraje umí převést do svých čajů a dalších produktů.

Eko sady Komňa

Do rodinného Eko sadu Komňa v Bojkovicích jsme se zajeli podívat a už jsme nemuseli hledat poctivého zpracovatele sušeného ovoce. Nejvyšší (bio) kvalita ovoce z našich oblíbených Bílých Karpat je přesně to, co v Šufanově nabídce nesmí chybět.

Smolenka

Se Smolenkou se známe z trhů už od roku 2017. Když si přičichnete k jejich mastím a kosmetice, víte co ucítíte? Úžasnou vůni lesa. Na sílu ukrytou ve stromech se také spoléhají při výrobě léčivých kosmetických produktů.

Anela

Anela vyrábí zcela přírodní kosmetiku. Proto v ní nenajdete nic jiného než čisté přírodní suroviny té nejvyšší kvality, které si ve svém názvu často nesou magické označení BIO, RAW, LZS, GMO Free, Fair Trade a jiné. My v Šufanu máme Anelu otestovanou na našich ženách a ony vám ji doporučují!

Matóšuv džem

Matóšovy džemy nám hrozně zachutnaly. Vždyť si své maliny také pěstuje sám a umí to bez syntetických hnojiv a jiných chemikálií. A protože to máme k sobě blízko a dělá to srdcem podobně jako my, rozhodli jsme se dát jeho výtečným džemů prostor i v naší vybrané společnosti poctivých výrobců.