Už šest let s námi nabíráte lahodná ořechová másla české výroby. 

Dnes jsme po vašem boku dozráli. 

 

Nyní jsme Šufan.

 

ČASY SE MĚNÍ, TO DOBRÉ ZŮSTÁVÁ

Víte, jak to chodí. Den střídá noc. Dobro vítězí nad zlem. Staré se rodí v nové. 

Součástí celého života je nějaký pohyb. Někdy vpřed a někdy zase zpátky. Někdy jako pokus-omyl. Někdy silným záměrem, vizí a vírou. Každá takováto snaha se však počítá, protože vytváří zkušenost. A kde je zkušenost, je i poznání. Kde je poznání, je schopnost přežít.

 

Za dobu, co působíme na trhu, jsme ušli kus cesty. Vyměnili jsme provozovnu za větší, dali jsme život pěkné řádce nových produktů, rozrostli jsme se o několik členů týmu, a to všechno díky vám!

 

Dnes vám s pokorou představujeme větší a stále stejně dobrý ŠUFAN. Rozhodnutí se přejmenovat nebylo jednoduché. Nebylo ani součástí firemní strategie. A nestalo se ani ze dne na den. Krok, který jsme tímto směrem podnikli, je navzdory všem okolnostem zcela vědomým a dobrovolným činem, který má celé značce zjednodušit cestu k ochranné známce, stejně tak jako nadobro rozlousknout záměnu se znělou shodou firmy Martina Žufánka, která se v obou našich jménech nešťastně nacházela.

 

Nechceme vám slibovat modré z nebe, chceme pro vás transparentnost a stoprocentní upřímnost s ohledem na celou filozofii naší značky. Věříme, že název je jen dílčí složkou toho, čím skutečně naše firma je. Srdcem totiž zůstáváme na stejném místě – v kvalitě a opravdovosti našich produktů.

 

S největší pravděpodobností budete naše produkty ještě nějaký ten pátek potkávat dál, jak ve svých objednávkách, tak i u vašeho oblíbeného prodejce pod starým názvem i etiketou, než vyprodáme i tu nejposlednější sklenici starého Šufánku.

 

Na závěr chceme poslat velké díky za přízeň vám všem, našim věrným fanouškům a zákazníkům. 

I když člověk míní, život nakonec mění. Něco starého sice končí, avšak něco nového začíná. A že se máte na co těšit… 


 

Váš ŠUFAN