Všechno začalo takhle. Varšavská univerzita nás požádala, jestli bychom se nechtěli pustit do něčeho vyzývavého. Chtěli totiž vymyslet skvělou snídani, která by byla vhodná pro lidi s problémovými zuby, zejména pro seniory.

A protože nás na tuhle výzvu nalákali, začali jsme s nimi spolupracovat na vývoji a za podpory EIT (Evropské instituce pro inovace a technologie, součást struktury Evropské unie) vytvořili zcela unikátní věc. Přizvali jsme samozřejmě také nutriční specialistkou a naší dlouholetou spolupracovnici Andrejku Mokřejšovou. A všem spočívá tajemství nutričně vyvážené kaše vhodné pro seniory?

 

"Jemná, velmi výživná a zuby k ní nepotřebujete"

 

Pracujeme s kvalitními surovinami a zakládáme si na skvělé chuti. Tak nejdříve, místo standardních ořechů používáme mandlovou mouku, která se mnohem snadněji konzumuje, navíc doplněnou o extra velkou dávku stoprocentního mandlového másla. Mandle jsou už i tak bohaté na protein a další důležité živiny, přesto kaši doplňujeme ještě kvalitním přírodním rýžovým proteinem. Používáme samozřejmě jemné bezlepkové vločky, a když si k tomu ještě přidáme ověřenou dvojku - sušená jablka se skořicí - o zdravou a kvalitní snídani je postaráno.

Pevně věříme, že se tato naše kaše uchytí a zaujme třeba i starší generaci. Ale ostatní ji mohou zkoušet také. Pro nás má tato spolupráce hlavně dvě roviny. Dokázali jsme si, že se nebojíme výzev a spolupráce na něčem zajímavém. A taky, jsme nadšení, že můžeme být u projektů, který má za cíl stvořit reálnou věc, která dává smysl. Myslíme, že se nám to povedlo.Naše doporučené produkty: