První tři měsíce roku 2022 nám přinesly spíše drobné změny a noviny. Ale bylo jich spousta. Tak nejdříve - začali jsme vyrábět pekanové máslo. Už jsme se na jeho jemnou konzistenci a výraznou chuť nemohli dočkat a soudě podle množství prodaných pekanových másel, to máte úplně stejně jako my. Při výrobě nás hodně překvapilo, jak lehce se pekanové ořechy melou, ale s ohledem na množství olejů obsažených v pekanech se není čemu divit. Zkrátka a dobře, pekanové máslo nám v nabídce rozhodně chybělo.

Hnízda pro Ukrajinu

Na konci února nás, stejně jako celý svět, velmi zasáhla Ruská agrese na Ukrajině. Nelehkou situaci jsme chtěli uprchlíkům z Ukrajiny trochu zpříjemnit, proto jsme vyrobili několik várek kokosových hnízd navíc a přes olomoucké Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině dodali tam, kde udělají alespoň trochu radosti. 

Zmrzlina mandle - bílá čokoláda?

V březnu se nám vydařila moc fajn spolupráce s brněnskou zmrzlinárnou Ještě jednu. Jejich zmrzlinářsko-řemeslné ruce nám pomohly vytvořit parádní zmrzlinu s příchutí Mandle - bílá čokoláda. Přiznáváme, pro zmrzlinu máme celkem slabost a spolupráce nás moc bavila, i když šlo jen o limitovanou akci. Mimochodem, víte že dodáváme naše suroviny hned do několika výtečných zmrzlináren? Hezky jsme se o tom rozepsali v našem nedávnem blogu

Pracujeme na vyšší udržitelnosti

V posledních týdnech se víc věnujeme tématu udržitelnosti. Všechno pořádně promýšlíme, abychom byli šetrní k životnímu prostředí ještě víc. Nemáme v plánu se jen “tvářit zeleně”, abychom si u vás, zákazníků, mohli vykázat, jak moc jsme udržitelní. Z tohoto důvodu třeba neplánujeme zavést kompostovatelné plastové obaly, neboť s jejich rozpadem na mikroplasty to není extra žádná výhra. Brzy se o tom rozepíšeme víc. 

Věrnostní program... bude! 

A na závěr něco, co potěší naše časté zákazníky. Intenzivně pracujeme na věrnostním programu pro věrné zákazníky. Jsme na začátku, ale máme v plánu vám jej představit už na konci léta. Těšte se! 

 Naše doporučené produkty: