Každý přece ví, že dobrá snídaně dělá den! A v nemocnici dvojnásob!  Proto jsme spojili své síly s šumperskou nemocnicí a připravili jsme pro pacienty a pacientky skvělé ořechové zpestření dne. 

Dobroučká snídaně rovnou do postele 

No řekněte, nepotěšilo by vás malé překvapení v podobě tak “trochu jiné snídaně”? A navíc naservírovanou přímo do postele? My jsme toto překvapení darovali do dvou oddělení Nemocnice Šumperk, malí pacienti dětského oddělení a novopečené maminky na gynekologicko-porodnickém oddělení tak na snídani vyzkoušeli naši čokoládovou kaši s extra dávkou kešu másla, na odpolední svačinu jsme přichystali vypečenou granolu s jogurtem. A podle reakcí můžeme potvrdit, že všem moc chutnalo! 

 

Super vyvážené 

Menu jsme připravili společně s nutričními specialistkami tak, aby pacientkám a pacientům dodala dostatek sil a energie na zotavení. A protože to naše ořechy a másla umí dokonale, nebyla to žádná velká věda. Chceme pomáhat jak nejlépe umíme a v tom, v čem jsme dobří.

 

Pojďte nám pomoci hledat příležitosti být prospěšní

Víte, takové akce nám prostě dávají smysl. Rezonuje v nás totiž přesvědčení, že jakákoliv pomoc má cenu. Rádi bychom v podobných projektech pokračovali i nadále, něco dalšího se nám ostatně už rýsuje. Kdybyste náhodou věděli o nějaké další příležitosti, kde bychom mohli být prospěšní, neváhejte se nám ozvat.Naše doporučené produkty: